„Studia z Przyszłością” – wyróżnienie dla kierunku ZARZĄDZANIE PAŃSTWEM

zarzadzanie-panstwem-nagroda

Kierunek ZARZĄRZANIE PAŃSTWEM (studia I stopnia) prowadzony na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM został wyróżniony certyfikatem „STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ” w I edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego na innowacyjne i wyróżniające kierunki studiów organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Kierunek zyskał również specjalny certyfikat i statuetkę „LIDER JAKOŚCI KSZTAŁCENIA” za najwyższą liczbę punktów uzyskanych w procesie akredytacyjnym. W uzasadnieniu przyznania wyróżnienia wskazano przede wszystkim na innowacyjny model kształcenia w systemie dualnym, gdzie wiedza teoretyczna połączona została z praktycznym doświadczeniem nabywanym przez studentów w trakcie odbywania praktyk zawodowych w ponad 100 różnych instytucjach współpracujących z Wydziałem.

Na uroczystej gali, jaka odbyła się w Warszawie 16 marca br. roku nagrodę w imieniu społeczności akademickiej naszego Wydziału odebrał Pełnomocnik Dziekana ds. kształcenia na kierunku zarządzanie państwem dr Paweł Antkowiak.

Więcej informacji na temat kierunku:

http://wnpid.amu.edu.pl/pl/zarzadzanie-panstwem.html

http://zarzadzanie-panstwem.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>