Studia niestacjonarne

Pracujesz w tygodniu i nie masz możliwości podjęcia nauki na studiach dziennych? Chcesz studiować jednocześnie łącząc inne obowiązki? Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM oferuje szeroki wachlarz kierunków studiów i specjalności na studiach niestacjonarnych.

Szczegóły na temat możliwości studiowania i wyboru specjalności znajdują się w zakładce „możliwości” w górnym menu portalu.

TYLKO SOBOTA-NIEDZIELA 
Studia niestacjonarne prowadzone są u nas średnio raz na dwa tygodnie w weekendy (sobota-niedziela).

WYSOKI POZIOM
Studia niestacjonarne prowadzone są przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy na co dzień są naukowcami WNPiD UAM. Zajęcia praktyczne prowadzone są przez wybitnych fachowców i praktyków: dziennikarzy, redaktorów, polityków.

STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH 
Wszyscy studenci niestacjonarni mogą na równych prawach ubiegać się o stypendia. Więcej o stypendiach znajdziesz tutaj!

ELASTYCZNE OPŁATY
Poniżej publikujemy tabelę opłat za poszczególne kierunki studiów. Opłaty realizowane są zwykle w 8 równych ratach. Istnieje możliwość dopasowania sposobu płatności do własnych możliwości.

Kierunek Cena (zł)
Zarządzanie Państwem 3 000

 

NOWOCZESNOŚĆ I NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI
Wszystkie zajęcia odbywają się na Kampusie Morasko, który posiada nowoczesne zaplecze i bazę techniczną. Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM posiada studia radiowe i telewizyjne, pracownie komputerowe z najnowszym sprzętem czy sale wykładowe wyposażone w najwyższym standardzie europejskim.

PRAKTYKI I PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI
W ramach zaliczeń odbywają się również praktyki w różnych instytucjach współpracujących z WNPiD UAM. Praktykować można także w wydziałowych redakcjach (media wszelkiego rodzaju, od drukowanych, przez radio, telewizję, aż po portale internetowe) lub zdobywać umiejętności w kołach naukowych.Dla zainteresowanych istnieje również możliwość zaliczenia praktyk w miejscu pracy.

Studia niestacjonarne na WNPiD UAM to Twoja szansa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>